SOFY - kanapy, rozkładane, sofy skórzane, wersalki, fotele, łóżka, meble, pufy, szezlongiProgram 0111 - zestaw wypoczynkowy

Program 0111 - zestaw wypoczynkowy

Funkcjonalność i wygoda. Narożnik ten, daje możliwość ustawienia podłokietników na odpowiedniej dla nas wysokości. Stelaż wykonany został na konstrukcji drewnianej i sprężynach falistych. Cześć siedziskową wykonano z pianki typu "soft", która charakteryzuje się większą elastycznością i trwałością.

Zobacz więcej


Funkcjonalność i wygoda. Narożnik ten model daje możliwość ustawienia podłokietników na odpowiedniej dla nas wysokości. Stelaż wykonany został na konstrukcji drewnianej i sprężynach falistych.
Cześć siedziskową wykonano z pianki typu "soft", która charakteryzuje się większą elastycznością i trwałością.

Całość otulona jest włókniną meblarską, by odseparować materiał obicia od tapicerki właściwej. Ewentualne fale i fałdy, powstające na powierzchni tapicerki związane są z życiem tkaniny lub/i skóry, co jest naturalne w czasie i sposobie użytkowania.

Eleganckim wykończeniem tego modelu są chromowane nogi. Wszystkie wyżej wymienione elementy wpływają na estetykę jak i wyjątkową wygodę mebla.