SOFY - kanapy, rozkładane, sofy skórzane, wersalki, fotele, łóżka, meble, pufy, szezlongiBolero - zestaw wypoczynkowy

Bolero - zestaw wypoczynkowy

Display all pictures

Bolero to zestaw wypoczynkowy o nowoczesnej linii nawiązującej do najnowszych trendów wzorniczych. Charakterystyczna bryła siedziska i boków przypominająca kształtem romb osadzona jest na wysokich metalowych płozach, które poprzez swą konstrukcję stanowią nie tylko podstawę

Zobacz więcej


Bolero to zestaw wypoczynkowy o nowoczesnej linii nawiązującej do najnowszych trendów wzorniczych. Charakterystyczna bryła siedziska i boków przypominająca kształtem romb osadzona jest na wysokich metalowych płozach, które poprzez swą konstrukcję stanowią nie tylko podstawę ale również są doskonałym elementem dekoracyjnym wpisującym się w przednią część boków.

 

Program Bolero wyposażony został w regulowaną górną część oparcia - zagłówki, które stanowią swoisty kompromis pomiędzy zachowaniem właściwych proporcji, a komfortem wypoczynku.

Zarówno kanapa 2 osobowa jak i 3 osobowa podzielona jest na 2 części siedziska i oparcia. Niezwykle interesujący jest szezlong - otomana - element 1nwl/p, która w połączeniu z kanapami 2 lub 3 osobowymi doskonale sprawdzi się jako miejsce do relaksacyjnego wypoczynku.