SOFY - kanapy, rozkładane, sofy skórzane, wersalki, fotele, łóżka, meble, pufy, szezlongiProgram 0102 - zestaw wypoczynkowy

Program 0102 - zestaw wypoczynkowy

Display all pictures

Ten program meblowy wyróżnia się nie tylko nowoczesnym wyglądem, ale również wyjątkowym komfortem siedzenia. Wielkopowierzchniowe wyłożenie elementów tapicerowanych, daje zamierzony efekt "swobody" mebla, który zależnie od użytkowania widoczny jest w postaci fal i fałd powierzchni. Stelaż wykonany został na konstrukcji drewnianej i sprężynach falistych.

Zobacz więcej


Dodatkowym walorem wpływającym na wygodę użytkowania jest zastosowanie, w części siedziskowej pianki ze sprężynami bonellowymi. Całość otulona jest włókniną meblarską, by odseparować materiał obicia od tapicerki właściwej. Wszystkie wyżej wymienione elementy wpływają na estetykę jak i wyjątkową wygodę mebla. Dodatkowym elementem ozdobnym, mogą być drewniane szatozy, montowane na życzenie klienta. Każdy mebel, może być przez Państwa komponowany indywidualnie w zakresie skór, tkanin oraz nóg (w zależności od programu). Kolekcja pojedynczych foteli, tworzących uzupełnienie pozostałych programów mebli lub stanowiących elementy ozdobne same w sobie.