SOFY - kanapy, rozkładane, sofy skórzane, wersalki, fotele, łóżka, meble, pufy, szezlongiKanapa Modern

Kanapa Modern

Display all pictures

Kanapa jest wygodną alternatywą dla klasycznego łóżka. Może stanowić miejsce do spania dla jednej albo dla dwóch osób. Szczególnie polecana do pokoi młodzieżowych. Pod unoszonym stelażem znajduje się obszerna skrzynia na pościel.

Zobacz więcej


Kanapa Modern jest wygodną alternatywą dla klasycznego łóżka. Może stanowić miejsce do spania dla jednej albo dla dwóch osób. Szczególnie polecana do pokoi młodzieżowych. Pod unoszonym stelażem znajduje się obszerna skrzynia na pościel.

Pod kanapą jest miejsce na szufladę na pościel albo na łóżko dolne, które staje się miejscem do spania dla drugiego dziecka mieszkającego w tym samym pokoju lub jako „zapasowe spanie” dla spodziewanych i niespodziewanych gości; jeśli nie zdecydują się Państwo na drugie łóżko, dolna część korpusu kanapy jest zabezpieczona tzw. maskownicą, czyli listwą w kolorze mebla, za którą można przechowywać wiele różnych przedmiotów, np. narty, składany sprzęt do ćwiczeń, itp.

Kanapę można też wyposażyć w przydatną, wygodną szufladę na pościel, koce, poduszki, odzież sezonową. Może ona również stanowić miejsce przechowywania zabawek. Stelaż kanapy zbudowany jest ze specjalnie profilowanych listew, co zapewnia komfort i zdrowy sen. W zależności od potrzeb można do kanapy dobrać najbardziej odpowiadający rodzaj materaca. Materac jest dostępny w ofercie oddzielnie.