SOFY - kanapy, rozkładane, sofy skórzane, wersalki, fotele, łóżka, meble, pufy, szezlongiRomeo i Julia - łóżko

Romeo i Julia - łóżko

W kolekcji dostępne są łóżka w czterech wielkościach: jednoosobowe 90x200 cm oraz dwuosobowe 140x200, 160x200, 180x200 cm. Można je wyposażyć w szczyt z półeczką (w łóżku jednoosobowym) lub dwiema półeczkami.

Zobacz więcej


W kolekcji dostępne są łóżka w czterech wielkościach: jednoosobowe 90x200 cm oraz dwuosobowe 140x200, 160x200, 180x200 cm. Można je wyposażyć w szczyt z półeczką (w łóżku jednoosobowym) lub dwiema półeczkami (w łóżkach dwuosobowych), na których można na przykład postawić budzik, odłożyć książki.

Zagłówek łóżka ma fabrycznie zamontowane oświetlenie. Każda z półek posiada oddzielne lampki, wprowadzające do sypialni nastrojowe, ciepłe światło. Do łóżek dwuosobowych ze szczytem można dobrać stylowy, romantyczny baldachim, wykonany z drewna giętego, na którym zawieszona jest jasna półprzezroczysta tkaniną. W ofercie jest tkanina w kolorze kremowym.

Baldachim jest dopasowany do wielkości łóżka. Tkaninę baldachimu można prać w niskiej temperaturze, przy użyciu łagodnych środków do prania.

Pod łóżkiem można umieścić specjalną, pasującą do zestawu szufladę pod łóżko – idealne miejsce do przechowywania pościeli w ciągu dnia, zimowych kołder latem, a letnich zimą; narzut, koców i innych. Wysuwa się ją na wytrzymałych kółkach, umożliwiających łatwe przesuwanie nawet mocno obciążonej szuflady.