SOFY - kanapy, rozkładane, sofy skórzane, wersalki, fotele, łóżka, meble, pufy, szezlongiMEZZO - nowoczesny zestaw wypoczynkowy

MEZZO - nowoczesny zestaw wypoczynkowy

Mezzo jest nowoczesnym zestawem mebli tapicerowanych z ozdobną listwą dzielącą boczek - chromowany metal lub drewno. Kolekcja mebli została zaprojektowana z niskimi poduszkami na oparciu, dzięki czemu sofa ma unikalny kształt.

Zobacz więcej


Mezzo jest nowoczesnym zestawem mebli tapicerowanych z ozdobną listwą dzielącą boczek - chromowany metal lub drewno. Kolekcja mebli została zaprojektowana z niskimi poduszkami na oparciu, dzięki czemu sofa ma unikalny kształt. Dla dobrego komfortu użytkownika zostały przewidziane zagłówki do sofy i fotela. Siedzisko sofy wysuwa się do przodu na specjalnych szynach z gumowanymi kółkami, natomiast plecy opadają do pozycji poziomej tworząc dużą powierzchnię spania dla 2 osób o wymiarze 190x140cm. Gruby przekrój siedziska i oparcia pozwolił na wypełnienie ich pianką wysoko elastyczną i systemem sprężyn falistych. Dzięki temu został uzyskany duży komfort użytkowania i wygoda podczas snu. Sofa 2 osobowa, fotel i podnóżek kolekcji Mezzo posiadają pojemniki pod siedziskami. Nogi wykonane są z drewna lub zamiennie z połączeniem metalu i drewna.