SOFY - kanapy, rozkładane, sofy skórzane, wersalki, fotele, łóżka, meble, pufy, szezlongiLINEA - zestaw mebli rozkładanych

LINEA - zestaw mebli rozkładanych

Linea jako jedyny mebel w kolekcji CAYA DESIGN posiada jednorodne wyprofilowane w łuk oparcie wypełnione lateksem i pianką wysoko elastyczną. Mebel charakteryzuje się łagodną formą odpowiednią do każdego rodzaju wnętrza. Siedzisko składa się z połączenia wysoko elastycznej pianki i sprężyn falistych.

Zobacz więcej


Linea jako jedyny mebel w kolekcji CAYA DESIGN posiada jednorodne wyprofilowane w łuk oparcie wypełnione lateksem i pianką wysoko elastyczną. Mebel charakteryzuje się łagodną formą odpowiednią do każdego rodzaju wnętrza. Siedzisko składa się z połączenia wysoko elastycznej pianki i sprężyn falistych, które amortyzują energię powstałą przy uzytkowaniu - dzięki temu siedzisko bedzie trwałe ikomfortowe przez długi okres czasu. Mebel posiada duży pojemnik na pościel i perfekcyjną funkcją do spania codziennego - kauczukowe kułka, metalowa konstrukcja i specjalne wzmacniające listwy, pianka HR i sprężyny faliste. Nogi wykonane są z chromowanego metalu bądź zamiennie z drewna w kształcie walca.

Producent: CAYA DESIGN