SOFY - kanapy, rozkładane, sofy skórzane, wersalki, fotele, łóżka, meble, pufy, szezlongiUMBERTO - kolekcja mebli wypoczynkowych

UMBERTO - kolekcja mebli wypoczynkowych

Umberto jest odpowiedzia na zapotrzebowanie na małe meble dobrej jakości. Kolekcja ta jest mocno rozbudowana i składa się wielu brył tj. sofy, narożniki, fotele pufy. W kolekcji Umberto dostępne są dwa rodzaje funkcji do spania - wózek z materacem do spania codziennego i rozkładany stelaż do spania okazjonalnego.

Zobacz więcej


Umberto jest odpowiedzia na zapotrzebowanie na małe meble dobrej jakości. Kolekcja ta jest mocno rozbudowana i składa się wielu brył tj. sofy, narożniki, fotele pufy. W kolekcji Umberto dostępne są dwa rodzaje funkcji do spania - wózek z materacem do spania codziennego i rozkładany stelaż do spania okazjonalnego. Kolekcja Umberto jest wypadkową jakości i przystępnej ceny. poduszki na oparciu wypełnione są silikonem, natomiast siedzisko to połączenie pianki wysoko elastycznej z systemem sprężyn falistych. Meble Umberto to małe, zgrabne i bardzo trwałe bryły. Pufa dzięki swoim pokaźnym rozmiarom siedziska 65x65cm, może z powodzeniem zastąpić fotel, na którego często brak miejsca. Nogi wykonane są z drewna na planie kwadratu lub zmiennie z chromowanego metalu.